Tomaszewicz – profesjonalny deweloper!

Najnowsze artykuły
Znajdź nas:
Back to top

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

W życiu każdego człowieka przychodzi czas na zakorzenienie. Etapy dorastania do „czegoś swojego” najczęściej zaczynają się niewinnie. Kupno konsoli do gier (urocze czasy studenckie, gdy życie dzieli się na okresy „przed sesją”, „w trakcie” i „po sesji”), laptopa (do pracy, do social życia i binge-watching), dobrego aparatu (w końcu wakacje same się nie uwiecznią). Dalej jest już z górki – pierwszy samochód (opcjonalnie rower lub skuter dla bardziej eko), wygodna kanapa i nagle uświadamiamy sobie, że warto byłoby tę kanapę osadzić w przestrzeni, której nie naznaczyli swoją obecnością (i często wątpliwym gustem) poprzedni lokatorzy. Tak, to wtedy przychodzi moment na kupno własnego mieszkania. Dlaczego warto kupić mieszkanie w Szczecinie?

Dlaczego warto kupić mieszkanie w Szczecinie?

Szczecin to dynamicznie rozwijające się miasto wojewódzkie, które ma sporo do zaoferowania. Biznesmeni widzą w nim duży potencjał inwestycyjny, dzięki bliskości Niemiec. To dobre miejsce na prowadzenie własnej firmy, rozwijanie start-upów, wdrażania nowych projektów. Dogodne połączenia krajowe oraz zagraniczne, rozwinięta infrastruktura oraz położenie na mapie Polski sprawia, że jest to miasto tętniące życiem oraz możliwościami. To również świetny punkt startowy dla wakacyjnych wojaży – Morze Bałtyckie z wieloma urokliwymi miejscowościami wypoczynkowymi na wyciągnięcie ręki (Międzyzdroje, Rewal, Świnoujście, Kołobrzeg itp.), idealne na spontaniczne wyjazdy zarówno latem, jak i zimą. Doskonałe połączenia do Berlina sprawiają, że podróże w najdalsze zakątki świata wymagają jedynie zaplanowania. Docenią to szczególnie osoby poszukujące tak zwanego work-life balance. W końcu udane inwestycje to takie, które w sposób kompleksowy oddziałują na nasze życie – mieszkanie w Szczecinie, w którym będziemy chętnie spędzali czas, blisko centrum i kompleksów rekreacyjno-wypoczynkowych. Nasze aktualne projekty wpisują się w ten model doskonale!

Szczecin mieszkania – czyli zamieszkaj w pływającym ogrodzie

Szczecin słynie nie tylko z paprykarza oraz pasztecików. W 2008 roku została opracowana długoterminowa strategia promocji miasta, która została skondensowana w haśle „Floating Garden”. Co kryje się za tym enigmatycznie brzmiącym sloganem? Wizja miasta jako pływającego ogrodu, tętniącego życiem i wiecznie zmieniającą się, rozwijającą się materią, wypełnioną wodą  i zielenią. Brzmi zachęcająco, prawda? Nie ma w tym przesady. Lasy, parki, skwery i zieleń miejska widoczne są na każdym kroku. Przystosowane są zarówno dla spacerowiczów, zapalonych sportowców, jak i dzieci, które mogą korzystać z licznych placów zabaw. Mieszkańcy chętnie wypoczywają w Parku Kasprowicza, który znajduje się w sąsiedztwie prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodno. To właśnie  tutaj znajduje się Villa Botanika. Zdajemy sobie sprawę, że bliskość przyrody jest jednym z ważniejszych aspektów, które bierzemy pod uwagę, gdy szukamy mieszkania na sprzedaż w Szczecinie. W końcu nie tylko w weekendy każdy z nas marzy, by oderwać wzrok od ekranu komputera i ruszyć na wyprawę jednośladem trasą rowerową, wybrać się na spacer z rodziną lub leniwie poczytać książkę w parku. Albo chociaż z wysokości swojego balkonu, z lampką wina lub zimnego piwa (w zależności od pory roku) wyciszyć się przyglądając się pobliskiej zieleni.

Mieszkania w Szczecinie na miarę potrzeb

Jako firma z 35 letnim stażem na rynku deweloperskim, zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania naszych klientów są różne. Dla jednych priorytetem jest mieszkanie zlokalizowane w otoczeniu przyrody, dla innych atutem będzie bliskość galerii handlowej. W przypadku osiedla Lawendowe Wzgórze nie musimy wybierać pomiędzy tymi potrzebami. Mieszkania znajdują się w dogodnej lokalizacji, w której z terenów zielonych płynnie dostaniemy się do kompleksu sklepów. To właśnie dlatego stawiamy na różnorodność i pomagamy dopasować nasze projekty do wizji i potrzeb osób, którym chcemy pomóc zmaterializować ich marzenia. Tym, co pozostaje niezmienne w projektach, które realizujemy, jest wysoki standard wykończenia naszych mieszkań w Szczecinie.

Szczecin po godzinach

Czynnikiem, który odgrywa równie ważną rolę dla każdego poszukiwacza przysłowiowych czterech kątów, jest to, co miasto może nam zaoferować po godzinach. Stolica województwa zachodniopomorskiego roztacza przed nami wiele możliwości uczestnictwa w kulturze: ciekawe wydarzenia, spotkania, wystawy, koncerty, a nawet regaty! Każdy może rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Znajduje się tutaj najstarsze kino na świecie – Pionier 1907, a także galerie sztuki, muzea, opera, teatry (ze słynnym festiwalem Kontrapunkt) czy filharmonia, której nowoczesna bryła został wyróżniony wieloma nagrodami architektonicznymi. Każdy rodowity szczecinianin zapytany o to, co warto zobaczyć w Szczecinie, jednym tchem odpowie: Filharmonia szczecińska, Wały Chrobrego, Brama Portowa i Zamek Książąt Pomorskich. Dlatego, jeśli planujemy związać swoje życie z tym wielowymiarowym miastem, warto przyjrzeć się obiektom, które uważane są za jego chlubę. Ważnym wydarzeniem, które co roku przyciąga wielu turystów, jest cyklicznie organizowana impreza – Dni Morza. Nie można jej przegapić!

Mieszkanie w Szczecinie dla rodziny

Skoro już udało nam się ustalić, że szukanie mieszkania na sprzedaż w Szczecinie wcale nie musi być trudne, warto przyjrzeć się możliwościom edukacji dla naszych planowanych, bądź już posiadanych dzieci. Począwszy od żłobków, poprzez przedszkola, podstawówki, szkoły średnie (z XIII Liceum Ogólnokształcącym, który od lat jest liderem, bądź znajduje się w ścisłej czołówce najlepszych liceów w Polsce) po uczelnie wyższe – możemy wybierać w lokalizacjach i profilach do woli.

Mieszkanie w Szczecinie warte inwestycji, czyli jakie?

Szukajmy mieszkań funkcjonalnych, ustawnych, wygodnych, z dostępem do naturalnego światła – takich, w których będzie nam się dobrze żyło. Jako firma deweloperska dokładamy wszelkich starań, aby nieruchomości, które mamy w swojej ofercie właśnie takie były. Na każdym etapie wspieramy swoich klientów wiedzą merytoryczną i elastycznością. Pomagamy skonkretyzować plany i dopuszczamy możliwość dopasowania projektu do wizji klienta. Architekci oraz designerzy, z którymi współpracujemy, czuwają nad tym, by każdy budynek był nie tylko zgodny z aktualnie obowiązującymi trendami, ale również cechowała go ponadczasowość i innowacyjność. Nasze projekty kierujemy do singli, par oraz rodzin z dziećmi.

Szczecin mieszkania na sprzedaż

Własne mieszkanie to często inwestycja na całe życie. Dlatego przed podjęciem decyzji, warto zastanowić się, jakie elementy stanowią dla nas must-have. Solidne, nowoczesne i estetyczne budownictwo to podstawa. Nie mniej ważna jest również dogodna lokalizacja oraz bliskość terenów zielonych, w których odpoczniemy od zgiełku miasta. Te idee przyświecały nam, tworząc nowoczesne osiedle rodzinne – Lawendowe Wzgórze – w którego skład wchodzą cztery budynki. Mieszkania znajdują się w północnej dzielnicy Szczecina, blisko centrum oraz terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Willa Botanika zlokalizowana jest w willowej dzielnicy Szczecina – Pogodno. W dogodnym sąsiedztwie Parku Kasprowicza i Ogrodu Botanicznego. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kontaktu!