Tomaszewicz – profesjonalny deweloper!

Najnowsze artykuły
Znajdź nas:
Back to top

Dlaczego warto zdecydować się na apartament w Szczecinie?

Podobno podjęcie decyzji jest najtrudniejsze. Zapewne zgodzą się z tym stwierdzeniem wszyscy, którzy zdecydowali się na kupno własnego mieszkania (apartament Szczecin). Kluczową rolę odgrywa tu słowo „zdecydowali”. Od decyzji do jej sfinalizowania, czyli znalezienia tego wyjątkowego, upragnionego i wymarzonego mieszkania, czeka nas dużo pułapek. Tym bardziej że początkowy entuzjazm, związany z rozpoczęciem nowego etapu w życiu, przeradza się powoli w szereg wątpliwości i pytań. Z pewnością szczypta podpowiedzi nam nie zaszkodzi. Z tego wpisu dowiecie się, dlaczego warto zainwestować w kupno apartamentu w Szczecinie oraz jakie mieszkania zasługują na miano apartamentu? Sprawdźcie!

Apartament Szczecin

Przeglądanie ofert, teoretyzowanie, rozważanie za i przeciw, w końcu decyzja i… klops. Mieszkanie jest już zarezerwowane, a oferta nieaktualna. Albo umawiamy się na spotkanie, ale to, co widzimy, znacznie odbiega od naszych wyobrażeń. Znajome? Większość osób, które rozpoczęły swoją przygodę z poszukiwaniem mieszkania, ma podobne historie za sobą. Cały proceder należy wówczas zacząć od początku. Niestety, uniknąć takich sytuacji się nie da, ale można zacząć metodycznie. Przede wszystkim, warto dowiedzieć się, czym charakteryzuje się apartament w Szczecinie?

Jakie mieszkanie możemy nazwać apartamentem?

Na określenie mianem apartamentu zasługują przestrzenne mieszkania o wysokim standardzie wykończenia. Niebanalna architektura, jakościowe materiały oraz prestiżowa lokalizacja obiektu to cechy, których możemy się spodziewać, gdy deweloper oferuje apartamenty. Co mamy rozumieć przez „prestiżową lokalizację”? Najczęściej jest to położenie blisko centrum miasta. Lokalizacja apartamentu w Szczecinie, pomimo śródmiejskiego gwaru nie powinna być uciążliwa, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Oprócz oryginalnej bryły budynku i estetycznego wykończenia luksusowe mieszkania powinny posiadać atrakcyjny widok z okien, na przykład na kompleksy rekreacyjno-wypoczynkowe, tereny zielone i tym podobne. Zatem płacimy więcej, ale w zamian zyskujemy coś więcej niż przysłowiowe cztery kąty. Mieszkanie, które spełnia najwyższe normy, zarówno pod względem wizualnym, ale również jakościowym. Projekt jest starannie rozplanowany, materiały wyselekcjonowane, a lokalizacja przemyślana i mająca dużo do zaoferowania.

Apartamenty w Szczecinie

Większość z nas marzy o przestrzeni jasnej, w której będzie nas budziło poranne słońce. Liczy się też praktyczne rozmieszczenie pomieszczeń, metraż dopasowany do naszych potrzeb i funkcjonalność. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferowane przez nas apartamenty w Szczecinie są dopracowane w każdym calu. Rozumiemy, że dla naszych klientów to inwestycja na lata, albo i na całe życie. Dlatego korzystając ze swojego doświadczenia (a przekroczyliśmy już trzydziestkę prowadzenia działalności) oraz prowadząc ciągły dialog z naszymi nabywcami, staramy się nadążać, a nawet wyprzedzać ich wymagania. Architekci oraz projektanci wnętrz, z którymi współpracujemy, trzymają rękę na pulsie trendów i nowoczesnych rozwiązań. Nasze budynki łączą w sobie innowacyjne projekty, technologię oraz ponadczasowość. Mieszkania, które proponujemy, to apartamenty z pełnym wachlarzem udogodnień, budowane blisko serca miasta, ale jednocześnie pozostające w ścisłym kontakcie z przyrodą. Dedykujemy je zarówno singlom, parom, a także rodzinom z dziećmi.

Kupno apartamentu w Szczecinie

Wiemy, że każdy osoba, która decyduje się na kupno mieszkania, ma mniej lub bardziej sprecyzowane oczekiwania. Mając to na uwadze, w początkowej fazie budowy nieruchomości, istnieje możliwość naniesienia zmian w projekcie, aby przyszły właściciel od razu mógł poczuć się jak w domu.

Apartament w Szczecinie z ogródkiem i tarasem

Wszystkie powyższe wymagania spełniają nasze dwie inwestycje. Willa Botanika położona jest w ekskluzywnej dzielnicy willowej Szczecina – Pogodno. Dodatkowym atutem nieruchomości jest sąsiedztwo Parku Kasprowicza oraz Ogrodu Botanicznego. Lawendowe wzgórze znajduje się w północnej części miasta. Zachowana jest tutaj równowaga pomiędzy możliwością relaksu na świeżym powietrzu, a bliskością sklepów. Obie lokalizacje gwarantują wygodny dojazd do śródmieścia oraz bliskie tereny rekreacyjno-wypoczynkowe i miejską zieleń. Co więcej, każdy apartament posiada ogródek, balkon lub taras.

Dlaczego akurat apartament?

Szczecin to miasto prężnie wykorzystujące swoje możliwości. Wielość inwestycji, bliskość Niemiec, specyficzny know-how, sprawiają, że miasto ma bardzo duży potencjał do rozwoju. Stolica województwa zachodniopomorskiego oferuje nie tylko przykuwającą wzrok zabytkową architekturę, ale również współczesną. Liczne parki, lasy, skwerki czy miejskie tereny zielone sprawiły, że miasto jest promowane jako pływający ogród (Floating Garden). Ponadto liczne muzea, teatry, filharmonia, opera, kina czy koncerty dowodzą, że nie zabraknie nam ani miejsc do rozrywki, ani do aktywnego wypoczynku. Zapoznaj się z ofertą naszej firmy i sprawdź, czy któraś z inwestycji nie jest czasem dopasowana do Twoich potrzeb. Jeśli zainteresuje Cię któryś z naszych apartamentów, zachęcamy do kontaktu!