Tomaszewicz – profesjonalny deweloper!

Najnowsze artykuły
Znajdź nas:
Back to top

TOMASZEWICZ

O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Tomaszewicz swoimi korzeniami sięga 1985 r. kiedy to zaczęło realizować pierwsze zlecenie budowlano instalacyjne.

W 2015 roku firma obchodziła 30 rocznicę działalności na rynku budowlanym. Początkowo były to inwestycje związane z instalacjami budowlanymi zaś od 1994 roku rozpoczęto budowę mieszkań „pod klucz” np. na ul. Markiewicza w Świnoujściu, czy osiedle mieszkaniowego przy ul. Kleberga- Berlinga dla TBS. Od 2000 roku firma przekształciła się w developerską, która gwarantuje dbałość o jakość usług budowlanych oraz stałe podwyższanie standardu wykończenia mieszkań.

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych Klientów.

Elastyczne podejście do Klienta, profesjonalna obsługa, nowoczesne projekty i technologia oraz terminowe wykończenie mieszkań są strategicznymi elementami rozwoju firmy.

TOMASZEWICZ

NASZE WYRÓŻNIENIA

Biuro sprzedaży mieszkań

Tomaszewicz Development

KONTAKT

Łukasz Tomaszewicz
+48 507 155 418
lukasz@tomaszewicz.pl

Monika Arndt-Kowalska
+48 513 007 100
monika@tomaszewicz.pl

GODZINY PRACY

Terminy prezentacji oraz wszelkich spotkań są umawiane indywidualnie.
W celu umówienia terminu spotkania prosimy dzwonić pod nr telefonów:
507-155-418, 513-007-100.

ADRES

ul. Policka 51
71-837 Szczecin

Biuro główne

Tomaszewicz Przedsiębiorstwo Budowlane

KONTAKT

+48 510 299 700
biuro@tomaszewicz.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

ADRES

ul. Kaszubska 20/4
70-402 Szczecin

Budowa

LAWENDOWE WZGÓRZE ETAP II

Kierownik budowy
mgr inż.Mikołaj Wiszniewski
m.wiszniewski@tomaszewicz.pl

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Kierownik Budowy
mgr inż. Mikołaj Wiszniewski
m.wiszniewski@tomaszewicz.pl

JAŚMINOWE WZGÓRZE

Kierownik budowy
mgr inż.Tomasz Sutor
t.sutor@tomaszewicz.pl

GODZINY PRACY

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

    Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu kontaktowym jest Tomaszewicz Development z siedzibą w Szczecinie i adresem przy ul. Policka 51, 71-837 Szczecin. Podanie Państwa danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi nam kontakt z Państwem w celu obsługi Państwa zapytania.


    Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki informacji dotyczących produktów własnych i usług oraz informacji związanych z realizacją umowy sprzedaży na wskazany adres poczty elektronicznej. Oświadczam, że zostałem(-am) poinformowany(-a) o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie wglądu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Spółka.

    Wyrażam zgodęNie zgadzam się


    Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie od Spółki informacji dotyczących produktów własnych i usług oraz informacji związanych z realizacją umowy sprzedaży na wskazany numer telefonu. Oświadczam, że zostałem(-am) poinformowany(-a) o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie wglądu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Spółka.

    Wyrażam zgodęNie zgadzam się