Police Nowe Mieszkania

Szukasz przestronnego mieszkania? Szczecin Pogodno – osiedle w otoczeniu zieleni

park-kasprowicza1

Jeżeli szukasz mieszkania, które nie tylko będzie przestronne i duże, ale również będzie znajdowało się w pięknej okolicy, to koniecznie sprawdź mieszkania w szczecińskiej dzielnicy Pogodno. Największym plusem tego miejsca jest cisza i spokój w otoczeniu zieleni, a zarazem bliskość centrum. Mieszkania znajdują się w okolicy Parku Kasprowicza, a w ciągu 5 minut spacerem jesteś w stanie znaleźć się w Ogrodzie Różanym. Ogród Różany to dwuhektarowy park, w którym posadzone jest ponad 9 tysięcy róż w 99 odmianach. Na terenie ogrodu znajdziesz również ciekawą fontannę, piękne schody, alejki i plac zabaw, który jest idealnym miejscem dla najmłodszych. Villa Botanica to idealne miejsce do zamieszkania, jeśli masz dzieci i chcesz, aby wychowywały się w pięknym otoczeniu i blisko natury.

Niedaleko Villa Botanica znajdziesz kompleks basenowo – rekreacyjny oraz stację rowerów miejskich. Mieszkania znajdują się w bliskiej okolicy ze wszystkimi szkołami i uczelniami szczecińskimi, a do centrum dojedziesz samochodem w mniej niż 10 minut! Ciesz się bliskością natury i sprawdź nasze mieszkania na sprzedaż! Szczecin Pogodno to idealna lokalizacja, aby odpocząć i spędzić swój wolny czas w luksusowym i awangardowym miejscu w bliskim otoczeniu natury.

Co oferują nasze mieszkania? Szczecin Pogodno 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania o wymiarach od 38m2 do aż 110m2. Każde z tych mieszkań posiada wbudowane ogrzewanie podłogowe, które jest świetnym rozwiązaniem zapewniającym ciepło w nawet najbardziej zimowe dni. Wszystkie mieszkania posiadają również tarasy bądź balkony. Villa Botanica to niewielki, kameralny budynek, a mimo tego znajduję się w nim winda, która ułatwi poruszania się osobom niepełnosprawnym i starszym. Winda zjeżdża do poziomu garażu podziemnego.

Chcesz zamieszkać w atrakcyjnej okolicy i szukasz mieszkania na sprzedaż? Szczecin Pogodno – to idealna lokalizacja dla Ciebie

Dodatkowe wyposażenie dla każdego lokalu to wideodomofon, miejsce postojowe w monitorowanej hali garażowej oraz ogólnodostępna rowerownia, która zapewni bezpieczeństwo tym środkom transportu. Villa Botanica to nowoczesny budynek, w którym nie zabrakło domieszki industrialnego stylu, który możemy dostrzec na przykład na klatce schodowej. Teren całego budynku, łącznie z garażem i klatką, jest zamknięty i monitorowany, aby zapewnić bezpieczeństwo dla wszystkich mieszkańców, zwłaszcza dzieci.

W całym budynku znajdują się okna wykonane z profili PCV trzyszybowe z systemem mikrowentylacji oraz bezpieczne, solidne drzwi w kolorze brązowym o podwyższonej klasie, które świetnie komponują się z pozostałym wystrojem budynku. Każde mieszkanie posiada swój indywidualny licznik zużycia wody, w budynku jest ogrzewanie gazowe. Jest możliwość skorzystania z telewizji kablowej oraz bardzo szybkiego Internetu w instalacji światłowodowej.

Mieszkania Szczecin Pogodno oferują nie tylko piękną okolicę, ale również komfortowe warunki mieszkalne, dzięki ścianom konstrukcyjnym Silka i 20 cm warstwie styropianu, który zapewnia izolację termiczną. Ściany oddzielające mieszkania są wykonane z bloczków o podwyższonej izolacyjności akustycznej, dzięki czemu nie będziemy słyszeć swoich sąsiadów.

Jeżeli szukasz mieszkania, które będzie ciekawe, komfortowe, a awangardowa architektura budynku nada całości niebanalnego charakteru, to mieszkanie w Villa Botanica jest stworzone właśnie dla Ciebie. Otoczenie zieleni – parków i ogrodów oraz bliskość centrum sprawia, że nie będziesz potrzebował dużo czasu na dojazdy do pracy, a w wolnych chwilach będziesz mógł zrelaksować się na łonie natury. Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapraszamy do kontaktu!

park-kasprowicza1

Trwa ładowanie